Biosolar Forum  =>  Haszoneső  =>  GUMISZOBAlapozz: « előző   1, 2, 3
Mielőtt kérdezel olvasd el a témához tartozó KIEMELT CIKKEKET!
2012-04-18
19:52:32

Sziasztok!

Mit szóltok hozzá?

Megvalósítható és kivitelezhető-e ha egy elektromos motorból amely váltóárammal működik (max. terhelés alatt 900W vesz fel, amper 8.18, több adatot nem tudok egyelőre) a kimenő mért teljesítmény 2700W azaz 3,6LE.

Üdv
2011-09-12
17:49:48
Előzmény: robert #17712#17719
Áááá, nemzeti kártya!
Ravasz, ravasz! :D

Én pedig azt vallom, hogy gyorsan tegyünk mellé egy-két céget, pl. floridai bejegyzéssel, akik nyújtsanak be pár USA szabadalmat a témában, amire kész tényként lehet hivatkozni, mint világszabadalom, és amivel széles (és kellően félreinformált) tömegeknek lehet bizonygatni az elmélet működőképességét!

Ha az lesz a kérdés, hogy akkor miért nincs belőle termék, ismét elő lehet venni az univerzális nemzeti kártyát!
;)
2011-09-12
16:50:27
Na most jött el a pillanat, ami szinte kiköveteli a LIKE gomb bevezetését! :D:D:D
2011-09-12
15:59:25
Előzmény: zb0 #17708#17712
Nem szeretném, ha ez a világraszóló magyar találmány a karvajtőke karmai közé kerülne és idegen hatalmak hasznára válna. Hiába ostromolnak a legnagyobb világcégek (többek között a Britsh Petrol és az EXXON) a legcsábítóbb ajánlatokkal, én ragaszkodom hozzá, hogy a találmány hazai földön honi munkaerő felhasználásával magyar alapanyokból kerüljön tömeggyártásba, a haszon pedig az országunk felvirágoztatására legyen fordítva. Minden más ország megszívta :)
2011-09-12
13:09:24
Előzmény: robert #17686#17701
:D :D :D :D :D

Hát ezen fetrengve sírtam!!! Besz@rás!!!
Köszi!
2011-09-12
09:44:57
Előzmény: Bous83 #17688#17689
Bous83,

Én csak olyan eszközöket építettem be, amelyek "már bizonyítottak a gyakorlatban", "sok felhasználó elégedett az általuk elért megtakarítással", és nem utolsó sorban megvehetőek (pénzvisszafizetései garanciával), sőt van olyan eset, hogy állami támogatásból fejlesztik.
Áltudományos dolgokkal nem akartam foglalkozni :)

2011-09-12
09:36:13
Előzmény: robert #17686#17688
Hát ez gyönyörű! Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan tökéletes megoldáshoz jutunk. :-)

Bár bevallom csalódtam is kicsit, mert a legjobb dolgot, a nullponti energiát, nem használtad fel...

Egy nagy Magyar fizikus egy olyan motor-generátor párost is alkotott, ahol 117% a kimeneti teljesítmény. Nem is értem, hogy mért nem kötnek egy órás elemre egymás után pár száz ilyet, az egész világ elmenne egyetlen pici elemről. Sőt, az elem is csak a beindításhoz kell, mert egy visszacsatolással egy elemnyi energiát igazán vissza lehet fordítani a végéről... :D
2011-09-12
08:16:16
Itt a gumiszobában volt időm gondolkozni egy 270-7000% hatásfokú komplex berendezésen. Szóval, én már megoldottam a problémát, az eredeti célt túlszárnyalva a hatásfok bizonyítottan 2247% !
Remélem az anyag és energiaáramlás teljesen egyértelmű, ha valamit nem értesz, akkor kérdezz!

Van egy világraszóló magyar találmány/szabadalom, ami szerint villanycseréppel előállított elektromos energiával HHO generátorban vizet bontunk (nem szabad az anyósülésre tenni!), és a keletkező hidrogénből a levegő széndioxid tartalmának felhasználásával bioetanolt szintetizálunk, majd biokandallóban elégetjük. A keletkező hővel egy Stirling motorra kötött generátort hajtunk.

A szabadalom hasznosítására Borsodban már lefektették a 10.000 munkanélküli analfabétát foglalkoztató üzem alapkövét. A megnyitót követő zárt körű ünnepségre a szabadalmi jog hasznosítására alakult konzorcium székhelyén (a Kajmán-szigeteken) magasrangú állami és egypárt-vezetők, valamint a beruházásnak otthont adó település képviselői-testületének jelenlétében került sor.

A találmány világpolitikailag is nagyon jelentős, mert alapjaiban rengeti meg a fosszilis energia felhasználásában érdekelt karvajtőkét, amely hazug módon támadja a magyar rezsicsökkentést.

(A hír biztosan igaz, mert a Bilkk magazinban jelent meg!)

Biosolar Forum  =>  Haszoneső  =>  GUMISZOBAlapozz: « előző   1, 2, 3
Copyright © 2005-2019 Bernáth Róbert
Minden jog fenntartva