Biosolar Forum  =>  Haszoneső  =>  Háry János Klublapozz: « előző   1, 2, 3, 4, 5   következő »
Mielőtt kérdezel olvasd el a témához tartozó KIEMELT CIKKEKET!
2012-02-01
09:51:49

www.gigatel.hu/modules.php?name=shop&menu=0&tul=MALC105&cikk=27223

Japán Akkumulátor teljesítménynövelő fólia

Tulajdonságok:

• Megnöveli az akku töltési kapacitását
• Hosszabb beszélgetési és készenléti időt eredményez
• 40%-kal csökkenti a töltési időt / ritkul a töltések gyakorisága
• Újraéleszti a gyenge, csökkent teljesítményű akkut / visszaállítja az eredeti teljesítményt
• Pénzt takarít meg, hiszen hosszabb idő elteltével kell csak új akkut venni
• Másodpercek alatt „beüzemelhető”

Technológia:

High-tech, nanokerámia AkkuFresh akkumulátor fólia,ami minden elektronikai eszközzel kompatibilis.
A fólia és a PureBlack.Power nevű nanokerámia arra lett kifejlesztve hogy:

• Elnyelje, módosítsa, és visszatáplálja az akkumulátoráltal létrehozott elektromágneses tér (EMF) hullámait.
• Serkentse a negatív ionok áramlását.
• Kölcsönhatást gyakoroljon az akkumulátor elektrolitjára és ionjaira a burkolaton keresztül

A „ zöld AkkuFresh nanotechnológia területének az egyetlen képviselője,
ahol az atomok harmonizációja és a környezettudatos tervezés alapelve érvényesül.

2012-01-11
13:04:28
BEFEKTETŐTÁRSAT KERES

" Páratlan, a világpiacon még nem található, versenytárs nélküli, óriási hazai és nemzetközi keresletnek elébe néző termék –a háztartások fűtése és megvizsgálása szinte energiahordozó felhasználása nélkül- gyártásába és forgalmazásába van most lehetősége befektető üzlettársként csatlakoznia. "

KALANDOROK KÍMÉLJENEK!

2011-11-22
15:14:37
Előzmény: robert #12126#21257
Elkaszálták a legnagyobb átverést, a Power Balance karkötőt
2011. november 22.

A kellően gusztustalanul kinéző kis műanyagdarab, állítólag még az állóképességet, az erőt és az egyensúlyt is növeli. Rengeteg sportoló is bedőlt az ügyes trükökkel, abszolút a placebohatásra és az emberi test sajátosságaira épülő show keretében árult terméknek, de a gyártót most elkaszálták:
November 22-én a Power Balance karkötőket gyártó cég csődbe ment azután, hogy a Los Angeles-i bíróság 57 millió dolláros, nagyjából 13 milliárd forintos büntetést szabott ki a cégre, amiért átverték a vásárlóikat. A karkötő semmit sem tud abból, amivel reklámozzák.

A gumikarkötő nagy biznisz volt, de úgy látszik nem olyan nagy, hogy elbírjon egy ekkora bírságot. De azért nem kell agóddniuk azoknak sem, akik bírják, ha átverik őket... jönnek az újabb átverések...
2011-09-20
14:11:01
Előzmény: robert #17937#17961
Ne is mond. Még a lopott mondatai is helytelenek, lásd:
"a legolcsóbb energia a nem megtermelt"

@kalap... az el nem fogyasztott talán, nem???
És átvette az index főoldala ráadásul... gratulálok.
2011-09-20
09:39:47
Újabb nagyon színes, agyonanimált ökobulvár oldallal bővült a vadászterületünk: lakjonjol.hu/cikk/szel-viz/761-szelkerek-a-hazon

"
Szélkerék a házon
...
Egy háztartási méretű szélgenerátoros rendszer költsége 1,8-2,5 millió Ft, oszloppal telepítve 3-4 millió Ft. Az ár persze nagyban függ az alkalmazott típustól, teljesítménytől és a kiépítési lehetőségektől. Mint általában minden esetben itt is vigyázni kell a nagyon olcsó termékekkel: sajnos nagyon gyakori, hogy a nem megfelelően megválasztott és kiépített rendszer idő előtti használhatatlanná válik (pl. az oszlop nem bírja a terhelést), mi pedig futhatunk a pénzünk után. Egy átlagos rendszer a magasságtól függően havonta várhatóan 200-800 kWh áramot képes termelni (egy kisebb háztartás villamos energiaigénye 150-200 kWh/hó). A megtérülés 6-10 évre tehető attól függően, hogy a villamos energia a jövőben milyen értékben drágul, ami kedvezőnek mondható a rendszer kb. 20 éves élettartamához képest.
"

Felhívom a figyelmet az utolsó mondatra: "... megtérülés 6-10 évre tehető attól függően, hogy a villamos energia a jövőben milyen értékben drágul..."
Hát igen. Ha az áram ára utoléri a benzinét... talán.
lakjonjól.hu > én már jól is laktam :)
2011-09-13
15:32:27
Sziasztok

tegnap egy baratom elkezdte meselni, hogy o most az evszazad bizniszebe fog bele: Carbon Creditet fog vasarolni. Utananeztem, egy ujabb MLM-es piramisjatek, amibe meg termek sincs, csak ilyen virtualis tozsdei kreditek.
Ma felhivtam, hogy figyelmeztessem, hogy ez kamu szagu, nezzen utana jobban, olvasson utana, mert felo, h megvezetes az egesz.
Persze kozolte, hogy ez nem kamu, mert o mar be is lepett, es az ismerosei nemsokara mar 500EUR-ot fognak visszakapni, es o azonnal vett is ket poziciot 2600EUR-ert..

aki nem tudna, ez valami olyan biznisz, amit az EU altal elfogadott Szendioxid kvotakhoz kapcsolnak, es csak jovore tudjak tozsdere vinni az itteni penzeket..

2011-09-05
16:27:04
Kíváncsi lennék rá, hogy ennek a vállalkozónak mivel bizonyította be az a bizonyos partner cég, hogy 2-4 év megtérülési idővel lehet telepíteni a kollektorokat :)

2011-09-01
17:40:19
Előzmény: villam64 #17227#17230
villam64,

"Átverés napenergia-fronton
Feketelistán közli az egyik hazai napkollektoros szakmai szövetség honlapján a megbízhatatlannak tartott cégek nevét. Bár a társaságok jelentős tartozást maguk mögött hagyva fölszámolás alatt állnak, vezetőik a tapasztalatok szerint várhatóan új név alatt új vállalkozást indíthatnak a jövőben, további károkat okozva.
Feketelistát hozott létre a Magyar Napelem Napkollektor Szövetség (MNNSz), a szervezet szerint azzal a céllal, "hogy segíthessünk elkerülni a megbízhatatlan és másokra ártalmas vezetőkkel rendelkező cégeket". Közös a listán szereplő cégekben, illetve vezetőikben, hogy egyaránt kárt okoztak a szövetség tagvállalatainak"

Az MNNSz elnökével mi is jól eldiskuráltunk az általa forgalmazott holdkollektorról :) https://biosolar.hu/forum/show/14729#14729

2011-07-05
17:09:45
Előzmény: payagyerek #15644#15647
payagyerek,

A nikkelbolháról nem hallottál még? Na, azt úgy odakapja a kutyamágnes, hogy csak úgy nyekken!
payagyerekVálasz erre
2011-07-05
14:03:48
Az emberi butaság határtalan!

catandogs

Ez 1 mágnesféle bizbasz, amit a Qtya nyakába akasztva, elkerülik a kullancsok, bolhák!
Idézek:

"A CatanDog’s® antiparazita medál működési elve fizikai törvényszerűségekre épül.

Speciális elektromágneses (skaláris) hullámokat bocsájt ki, repellens hatását ennek segítségével éri el. A CatanDog’s® medál mindenféle külső elem, áramforrás nélkül működik. Tápegysége a Föld mágneses mezője. A kutya mozgása révén aktiválja a medált, Lenz törvényének köszönhetően pedig egyfajta passzív rezonátorként működik és kis energiájú mágneses mezőt indukál.
Ez a mágneses mező tartja távol a kullancsokat és bolhákat."

Ezt még "Professzor Jose Alberto Rodriquez Rodriquez a madridi Állatorvosi Egyetem Állat Patológiai és Állategészségügyi Osztályának vezetője" is alátámasztotta.
(Mindjárt összekakáljuk magunkat!)

Ám kérdem én: Ki a jófene ez a hosszúnevű jószág? Melyik hitvány szappanoperából került már ez ide?

1-re jó csak az erős mágnes!:
Ha flexelünk vasat, szemüveg nélkül, akkor a szemünkbe pattant fémforgácsot kicuppantani vele. Semmi másra!
2011-06-17
18:46:52
Előzmény: tutibor #15184#15186
tutibor,

NEOSOCKET üzemagyagfogyasztás csökkentő

Garantált 100% elégedettség!

Az adapterbe egy kondenzátort rejtettek.. A szivargyújtón keresztül csatlakozik az akkuhoz. Az elektromos berendezések áramellátása részben a kondenzátorból történik, ezáltal a feszültség kevésbé ingadozik. A gyertyák egyenletes feszültséghez jutnak, ennél fogva hatékony gyújtás, nagyobb teljesítmény, jobb gyorsulás, 5000 km megtétele után a sarki jég vastagodni kezd, 10000 km megtétele után a forint erősödik, a svájci frank árfolyama csökken, 20000 km után világbéke és örökélet.

Másoknak is ezt ajánlom!

2011-06-17
17:48:12
Ezt találtam, itthon kinálják eladásra.
www.trust-e-reviews.com/neosocket/
Mi a véleményetek?

2011-05-16
15:02:05
Az alábbi "elsötétített üzleti javaslatot" kaptam az imént.
Igaz, hogy az információ a "legteljesebb diszkréció érintő", mégsem szeretnélek megfosztani benneteket "egy nagy halom pénzt" érintő lehetőségtől.
Az email címet kérésre privátban elküldöm :)

Íme a levél:

A jó válaszra van szükség.

(Ügyvezető igazgató és vezető pénzügyi tisztviselő)
Hang Sang Bank Limited
83 Road, Hong Kong SAR
E-mail: ....

A jó válaszra van szükség

Érthető, hogy lehet, hogy egy kicsit nyugtalan, mert nem ismersz, de van
egy jövedelmező üzlet javaslatot kölcsönös érdeklődésre számot tartó
megosztani veletek. Megvan a hivatkozást én keres valakit, aki megfelel a
tervezett üzleti kapcsolatot.

Én vagyok Mr. Chan ügyvezető igazgató és vezérigazgató-helyettes
Hang Sang Bank Rt. Nekem van egy elsötétített üzleti javaslatot az Ön
számára. Azt kell, hogy segítse nekem végrehajtó egy üzleti projekt Hong
Kong az Ön országában. Ez magában foglalja az átadás egy nagy halom pénzt.
Minden erre vonatkozó ügylet jogilag tenni rántás nélkül. Kérjük,
törekednek arra, hogy figyelembe legteljesebb diszkréció érintő valamennyi
ügyben ezt a kérdést.

Miután az alapokat már sikeresen át a fiók, akkor a részesedése az arány
jóvá kell hagynia mind a ketten. Én inkább el nem éri meg az én privát
e-mail címét , és végül azt követően,
hogy én átadják az Ön további információt a művelet.

Kérjük, ha nem érdekel törölni az e-mailt, és nem vadásznak rám, mert én
vagyok én üzembe karrierjét és az életét az én családom a tét ebben a
vállalkozásban. Bár semmi sem merte semmi szerzett.

Ön legkorábban választ erre a levélre fogják értékelni.

Üdvözlettel,

Mr. Chan

2011-04-29
09:44:20
Előzmény: v_gy #13999#14013
v_gy,

Sándor észrevételének megfelelően nagyon apró betűvel írd bele a leírásba ***(ohmikus fogyasztók esetén).
2011-04-29
07:56:46
Előzmény: robert #13998#13999
Hehe
Iyeneket kicsufolva már gondoltam rá hogy felteszek a vaterára 1 Ft ért egy kis darab maradék MTKábelt .
Azon keresztül tápálva a fogysztókat csökken az áramfelvételük és ezzel kevesebbet fogyasztanak :)
Ez fizikai tény, nincs benen semmi humbug.

Nekem 1 Ft ot megér, ha kell postázom:)

végyé

2011-04-29
07:46:17
Villanyszámla csökkentő
Kérem, komolytalanok ne licitáljanak!

2011-04-15
10:06:54
Előzmény: villam64 #13755#13757
Az éjszaka is működő holdkollektor ITW mérési jegyzőkönyv-kivonata 10601MJ (2950kWh, amihez 1100kWh áramaot használtak el) termelt 3.2m2 abszorber felülettel.

Akkor 2m2 kollektor felület-arányosan 1110kWh környezeti hőt hasznosított (SPF).
Csak összehasonlításképp Sándor 1 tábla (30cső) kollektora ad éves átlagban 1700kWh energiát.

Az állítás ez volt: 2m2 kollektor képes ellátni egy család energiaigényét.

villam64Válasz erre
2011-04-15
09:22:01
Előzmény: robert #13745#13755
Nálam 1150 m3 gáz ment csak fűtésre. Az több mint 10 000 kWó. Hogy 2 500 kWó elég legyen, ahhoz egy vagyon kell.
black_slashVálasz erre
2011-04-15
08:35:05
Előzmény: robert #13745#13747
A "gyakorlatilag" az "elméletileg" akar lenni sztem.
És ha utána még egy kicsit (félre)magyarázunk (100% hatásfok, éjjel is süt a nap etc.), akkor "minden" stimmel.
2011-04-15
08:26:50
Előzmény: black_slash #13743#13745
black_slash,

Az első adatra én is sejtem. de mi lehet a második? ?m2?
black_slashVálasz erre
2011-04-15
08:24:11
Előzmény: robert #13734#13743
Nem véletlenül lett belőle elnök. Persze sejtem mit akart mondani...
2011-04-15
07:17:51
A HírTV Ingatlanpiac című műsorában néhány percben tudósítanak a magyar energetikai feltalálok esztergomi konferenciájáról:

Felkonf:
"...Nem csak az állam segítségére van azonba szükség, hanem arra is, hogy a magukat szakembereknek hirdetők valóban azok is legyenek, és ne csak a gyors haszonra hajtsanak. A napkollektorral foglalkozók például éppen ezért hozták létre szövetségüket. Céljuk egyrészről a technológia elterjesztés, másrt egyfajta garanciavállalás tagjai munkájára és termékeire."

A Magyar Napelem Napkollektor szövetség elnöke:
"Magyarországon az éves besugárzás mértéke: 1250Watt jut 1 négyzetméterre, gyakorlatilag 2 négyzetméterre eső besugárzás elegendő lenne egy teljes család energiafogyasztására...."
2011-03-28
13:25:57
Előzmény: Plaszlo #13250#13251
Plaszlo,

"Szóval tele van csúsztatással."
Teljesen igazad van.
2011-03-28
13:22:32
Előzmény: robert #13249#13250
Robert,
ha csak ezt az egy szempontot vizsgáljuk, verhetetlen a hatásfoka.
Azért keresgéltem egy kicsit, és találtam egy Biottomat nevű kazánt speciálisan erre, de ekkora hatásfokokat még ők sem ígértek (99,5%) és kicsit komolyabb berendezés, mint a Vaterás kazán.
Olyat is találtam, aki Carborobotban égeti el az ocsút és nem ég szét a kazánja.
Szóval tele van csúsztatással.
2011-03-28
13:10:59
Előzmény: Plaszlo #13248#13249
Plaszlo,

Nem értek annyira a szilárd tüzelésű kazánokhoz, hogy komoly véleményt mondhassak róla, de az számomra is világos, hogy az ingyen fűtőanyaggal nem lehet versenyezni, akármilyen rossz is a hatásfok.
Biosolar Forum  =>  Haszoneső  =>  Háry János Klublapozz: « előző   1, 2, 3, 4, 5   következő »
Copyright © 2005-2019 Bernáth Róbert
Minden jog fenntartva