English  Deutsch
Biosolar Forum  =>  Életmód  =>  Tevékeny időskor
Mielőtt kérdezel olvasd el a témához tartozó KIEMELT CIKKEKET!
2015-04-08
08:55:53
Édesanyám 78 évesen új kihívásokat keres. A csavart-szaltót hátrafelé még gyakorolnia kell :)

2011-08-21
18:28:20
Előzmény: sándor #16790#16799
most hirtelen: szerdán 25q tüzifa furikázása és pakolása után:

Jópofák a kis-srácok, mindennap tudnak meglepetéssel szolgálni. Mint ahogy a nagyik is,:

2011-08-21
08:25:34
Előzmény: robert #16630#16786
Üdv-robert.
Köszi pont igy gondoltam,- mármint, hogy a nagyapák is, nagymamák is- Nekem sajna már egyik sincs.
Látom, Édesanyád sem veti meg, a nem éppen neki való munkát, de mint írtad, és az én anyukám meglátva a képet mondta,- könnyű neki, Ő még gyerek!.Hosszú egézséges életet kívánunk Neki.
Mamikám mal az a következő lépés, hogy így 1oo felé , illő lenne már egy kis sárkányrepülést is beiktatni az életébe, mert azt még nem csinálta.Egy barátom sárkányos, nagyon szívesen megreptetné . Erre mondta anyám: legalább egyszer lenne ott a "sárkány" ahova való. Mondtam Neki, hogy nem jól mondja, mert a boszorkányokkal keveri, és ne is számitson rá, hogy új seprőt kap.Azt monta,: Jó, akkor sárkányrepülővel megy a boszorkány! Csak modernebb! Úgyhogy most ezen dolgozunk.
A házzal kapcsolatban: Több száz képet csináltam, tul.képp. minden egyes munka előtt, közben, utána , rögzítve van.Csak sorba kéne rakni, szép kis sor lenne.De az óriási munka. Nekem. Majd a hosszú téli estéken.
2011-08-15
13:50:43
pepe,

Édesanyádnak jó egészséget és erőt kívánok. Látszik rajta, hogy mennyire boldoggá teszi a munka, és a tudat hogy valamit ADHAT a szeretteinek.
"...Arra gondoltam, hogy egy ÉDESANYA témát kéne nyitni..."
Kicsit tágabb témát nyitottam, amibe beleférnek a nagypapák is :)

Az én Anyukám még csak 74. Ezen a képen vidáman szigetel. Könnyű neki, gyerek még a te Édesanyádhoz képest :)

Biztosíthatlak, hogy a felújításod nem csak hármunk számára érdekes. Meglepődnél rajta, hogy milyen sokan olvassák ezt a fórumot.

2011-08-14
08:09:34
Előzmény: pepe #16604#16605
naa még egyszer:

2011-08-14
07:48:33
Előzmény: robert #16572#16603
Háát, nem is tudom.
Kedves robert! Gondolod, hogy hármunkon kívűl érdekel valakit egy ilyen téma?
Más:. Ha már uj témanyitásról van szó,: Emlékszel még, írtam édesanyám betegségéről decemberben.Az orvosok végelgyengülés címén lemondtak Róla:Ehhez képest májusban árkot ásott,csákányozta a földet,,/fotó/ gyomlálta a kertjét, a mult héten az egész műhelyt-garázst kitakarította, tegnap meg egész nap furikkal hordta a felhasogatott tüzifát, és szépen fel is máglyázta.
Arra gondoltam, hogy egy ÉDESANYA témát kéne nyitni, ahol az ilyen CSODÁKAT, mint édesanyám, más is megosztaná a világgal.Hiszen biztos vannak 85-95-körűli emberek / anyák- apák/- akik elképzelhetetlen energiával- akarással, ily idős korban is tenni akarnak a gyerekeikért. Nekik kéne emléket állítani egy ilyen topikkal. Ha már van ilyen ird meg kérlek, ha nincs /mivel én nem nagyon vagyok járatos ebben/ segits ebben. Ha TE is alkalmasnak találod a témát. Előre is kösz. pepe
Biosolar Forum  =>  Életmód  =>  Tevékeny időskor
Copyright © 2005-2017 Bernáth Róbert
Minden jog fenntartva