English  Deutsch
Biosolar Forum  =>  KÖRNYEZETSZENNYEZÉS  =>  Veszélyes hulladék
Mielőtt kérdezel olvasd el a témához tartozó KIEMELT CIKKEKET!
villam64Válasz erre
2012-06-06
15:58:31
Más. Nálunk bevezették, hogy aki fizeti a szemét díjat, az 1000 kilót ingyen visszavihet a szeméttelepre. A csekket a 25 éve meghalt apám nevére fizetjük. A múlt hónapban odaadtam a haveromnak, hogy vigye vissza a sittet. Visszajött, hogy csak a tulajdonos viheti vissza okmány papírokkal. Mondom az vagyok menjünk vissza a telepre. Ki akartak dobni, mert az apám vihetné csak személyesen vissza a sittet. De mondom ott a lakcím kártyán, hogy ott lakom, és a vezeték nevem is megegyezik. Szabályellenesen megengedte, hogy lerakjam a sittet. Mi kell még a bürokráciához?
2010-09-03
09:45:54
Robert!

Úgy tűnik, hogy minden út Debrecenbe (A.K.S.D Kft.) vezet fagyálló és más veszélyes hulladék ügyben is. Van egy cég a "közelben" Kiskunlacházán is, de lehet, hogy ők is Debrecenbe viszik tovább a begyűjtött anyagokat.

A Debrecenieknek az egész országot lefedő útvonalai vannak. Ezek érintik a begyűjtő helyeket, Volán vállalatokat, cégeket, szervizeket, stb.
Ha valaki, akkor ők megadhatják a hozzád legközelebb lévő begyűjtő hely címét.
Egy érdeklődést lehet, hogy megér.

Ha tényleg lesz valami a tervezett "lakás öko-minősítésből", akkor még jól jöhet, ha van átvételi elismervény a házhoz tartozó veszélyes hulladék előírásnak megfelelő kezeléséről.

2010-09-02
08:30:42
Robert!

Autószervizek, forgalmazók, benzinkutak, klímaszervizek.

Ekkora menyiségért nem mennek házhoz, de ha egy feldolgozó begyűjtőjének útba esik, akkor némi jattért elviszi.

Különben a mérgező gépkocsi fagyállóval ki mit csinál?

2010-09-02
07:05:36
villam64,

Azok 200km-re vannak.
Egy országos lista kellene a háztartási veszélyes hulladék gyűjtőhelyekről.
villam64Válasz erre
2010-09-02
06:24:52
Róbert
A napkollektor forgalmazóhoz.
2010-09-01
20:03:49
Lecseréltem a fagyállót a kollektorokban és nem tudom, hogy 25 liter elhasznált fagyállót hova tegyem. Mivel veszélyes hulladék gyűjtőhelyre kellene vinni. De hova?
Biosolar Forum  =>  KÖRNYEZETSZENNYEZÉS  =>  Veszélyes hulladék
Copyright © 2005-2017 Bernáth Róbert
Minden jog fenntartva